Kredittsjekk  800 24 722

Kontaktinformasjon

Kontaktinformasjon

Datavask

På tide å rydde opp i kunderegisteret? Vi hjelper deg med vasken.



Kontaktinformasjon til Creditsafe

Ta gjerne kontakt med oss via epostadressene nedenfor. Du kan også nå Creditsafe ved å ringe telefon 800 24 722 eller epost sales@creditsafe.no.

 

 

Presskontakt
Krister Jonsson, CEO /HR Manager
krister.jonsson@creditsafe.se

 

 

Presskontakt
Per Fjærestad, Country Manager
per.fjaerestad@creditsafe.no

 

 

Presskontakt
Henrik Jacobsson, Sales Director
henrik.jacobsson@creditsafe.se

 

 

Presskontakt
Fredrik Aronsson, Finance Manager
fredrik.aronsson@creditsafe.se

Presskontakt
Sandra Andersson, Marketing Manager
sandra.andersson@creditsafe.se

 

 

Presskontakt
Andreas Hagman, CRM Manager
andreas.hagman@creditsafe.se

 

 

Presskontakt
Per Segell, Product & Data Manager
per.segell@creditsafe.se

 

 

Presskontakt
Anneli Rönn, Legal Counsel
anneli.ronn@creditsafe.se


For mer informasjon, fyll ut skjemaet eller ring 800 24 722Contact

Internasjonalt

Tilgang til informasjon online om 240 millioner foretak i 92 land.

Kredittsjekk

Kredittsjekk kunder og leverandører, så vet du at du får betalt.

Overvåking

Få informasjon om viktige endringer rett til din e-postadresse.

Vänligen fyll i dina uppgifter nedan för att få ett nytt lösenord.

Ditt användarnamn

Din e-post

Användarnamnet eller e-postadressen är tyvärr inte giltigt. Vänligen kontakta vår support på telefon 031-725 50 50.
Ett nytt lösenord har nu skickats till din e-post.